Adopce našich zvířátek na dálku


Hledáme adoptivní rodiče!!!! Pomůžete nám?

Jsme nezisková organizace, která chová zvířátka hlavně pro děti! Díky kmotrům a lidem , kteří zvířátka adoptují a pomáhají nám tak s náklady na chov, veterinární péči atd... si můžeme dovolit více zvířat , které pak dělají radost nejen dětem , ale třeba i handicapovaným a seniorům.
Jezdíme bezplatně se zvířátky do MŠ, domova seniorů atd...

Loňské náklady na veterinární péči se vyšplhaly na částku téměř 50.000 ,- , další nezanedbatelnou položkou v rozpočtu jsou také neustále se zvedající ceny sena, které je pro většinu našich zvířátek hlavní potravou .

Pomůžete nám i vy? Každý se může stát adoptivním rodičem!
A Jak se stát adoptivním rodičem?
Je to úplně stejné jako když adoptujete zvířátko v ZOO.
Vyberete si zvíře na které budete měsíčně přispívat. Zkontaktujete na náš email ossalma@seznam.cz, kde domluvíme podrobnosti adopce. Zvířátko můžete pravidelně navštěvovat, mazlit se s ním...
Každý adoptivní rodič dostane adopční listinu, která bude vyvěšena i u nás na Stáji.

Adopce na dálku je podložena adopční smlouvou. Každý adoptivní rodič dostane na konci roku darovací smlouvu a darovanou částku si může odečíst z daní.
Ceny adopce jsou u kozy 200,-/ měsíc , osel 400,-/ měsíc a ponik 300,-/ měsíc .

Zvířátka, která nemají adoptivní rodiče najdete zde:
https://stajsalma2.webnode.cz/zviratka-k-adopci/

Bližší info na tel: 777 935 151

Upozornění: Adopce není pronájem zvířete!!!  Adopcí přispíváte na chov zvířete a náklady s tím spojené. Adoptivní zvířete můžete chodit navštěvovat v otevírací době Stáje, ale není možné zvíře jakkoliv jinak "využívat" ( např: jízda na poníkovi, krmení, profi fotografování atd...)

Každé zvíře může mít více adoptivních rodičů!!! 

Takže pokud se Vám v naší nabídce líbí zvířátko, u kterého už je cedulka adoptováno, neváhejte nás kontaktovat. Náklady např. na chov poníků vzhledem k vzrůstajícím cenám sena jsou až pětinásobné než je příspěvek jednoho adoptivního rodiče,připočteme- li náklady na vitamíny, veterinu a další důležité složky krmiva ..........

Adopční smlouva ke stažení zde: