Farmařím s maminkou (s tatínkem)

Farmařím s maminkou je dopolední program pro nejmenší děti v doprovodu rodičů.

 Každé pondělí a středu od 9:00 ( v zimě od 8:30) do 11:00 nám chodí pomáhat nakrmit zvířátka nejmenší dětičky (od 1 roku) s rodiči. 

Pokrmí králíčky, nachystají seno kozám, podojí kozu, pomazlí zvířátka .........

Zkouší hrabání a úklid u zvířátek .....

Program:

  • Seznamování a mazlení se zvířátky
  • péče o zvířata
  • krmení zvířátek
  • tvoření 

Bližší informace  na tel: 777 935 151 nebo email ossalma@seznam.cz

Na program Farmařím s maminkou je nutná rezervace!

Rezervovat své místo si můžete na našem FB v události - komentářem, příspěvkem! ( kliknutí na tlačítko zúčastním se, neznamená rezervaci!) Rezervace se uzavírají vždy v 16:00 den před Farmařením (neděle, úterý).

Farmařím s maminkou je pojato formou kroužku, chápeme, že spousty rodičů nezvládá chodit pravidelně, a ani to po nikom nechceme, z toho důvodu, je i příspěvek vždy jednorázový a neplatí se měsíčně. Nicméně jednorázové návštěvy a nebo návštěvy větších skupin si prosím domlouvejte individuálně na tel: 777 935 151

Více informací se pak dozvíte v nabídce exkurzí. K návštěvě našich zvířátek můžete také využít naší otevírací dobu. Děkujeme za pochopení.

Příspěvek na zvířátka pro děti s rezervací je 50,-/ dítě ( 1 osoba- doprovod zdarma, každý další 50,-)Příspěvek na zvířátka pro děti bez rezervace je 100,-/dítě ( 1 osoba- doprovod zdarma, každý další 50,-) Auta zaparkujte u Mlýnského rybníka a před návštěvou si prosím přečtěte návštěvní řád!!!!

Těšíme se na Vás!

Sledujte naše Facebookové stránky, kde najdete aktuální informace:

https://www.facebook.com/St%C3%A1j-Salma-zs-1448399125440213/ 

Fotky z kroužku Farmařím s maminkou najdete zde:
https://ossalma.rajce.idnes.cz