NOVINKY


 

Novinkou pro rok 2018 je exkurze s krmením zvířátek. Tato exkurze je limitována maximálním počtem 25 dětí. Děti si vyzkouší krmení králíků, kačenek a slepic, nachystají seno kozám a jádro do vaniček. Velkým zážitkem je i dojení kozy a pohrabání kozince. Pokud si děti přinesou jablíčka a mrkvičku, mohou je naházet koníkům a oslíkům.

Rádi bychom během března a dubna navštívili školky a školní družiny v Břeclavi a přivezli dětem ukázat nějaká zvířátka od nás ze Stáje Salma. Děti seznámíme s chovem hospodářských zvířat, zodpovíme jejich otázky a seznámíme je s naší činností. Najde se tu nějaká p.vychovatelka ze školní družiny, nebo p. učitelk z MŠ, která by měla o náš program...

Tradiční honba za Velikonočním pokladem se blíží.
Letos se může těšit na spousty novinek.
Závěr Velikonočního putování a opekání špekáčků s country hudbou tentokrát u Apollonova chrámu.
Otevřena bude i vyhlídka!
Těšíme se na Vás!

U nás na Stáji Salma právě probíhá nejkrásnější období roku, období porodů. Momentálně u nás můžete vidět jehňátka, kůzlátka, malé králíčky a mnoho dalších zvířátek.
Pokud se chcete přijít podívat rádi Vás uvidíme!

Hurááááá. Díky Vám se právě teď zajišťuje přepis trvalého bydliště Doly k nám na Stáj!!!! :-D
Uběhlo 10dní co jsme zveřejnili příspěvek o pomoc se zakoupením Doly a dnes můžeme říci, že neuvěřitelné se stává skutečností a Doly zůstává u nás na Stáji a může dělat radost nejen handicapovaným dětem!
Do dnešního dne nám přípěvek na...

Stáj Salma chce svým dětským, nejen handicapovým návštěvníkům pořídit nového koně. Děti rostou, ale poníci, na kterých doteď děti jezdily, bohužel ne. A právě proto je potřeba koupit koně nového. Pomůžete nám?

Zdravíme všechny příznivce Stáje Salma , rádi bychom Vám představili Doly.
Doly je klidná starší koňská dáma, ideální pro handicapované děti, kteří k nám na Stáj často chodí na návštevu a velmi rádi na koních i jezdí. Bohužel spousta z nich z našich poníků vyrostla a proto jsme začali shánět trošinku většího koníka.
Doly máme zatím zapůjčenou,...