NOVINKY


 

Dnes nás najdete s poníky na akci v Zámeckých jízdárnách v Lednici. Z toho důvodu je dnes Stáj Salma zavřena. Děkujeme za pochopení.

Srdečně zveme všechny fanoušky Stáje Salma a milovníky zvířátek na Křtiny u zvířátek. Těšit se můžete na pohodové odpoledne plné zábavy, soutěží, tvoření, country hudby a hlavně zvířátek.

Všem se moc omlouváme, ale ve středu 12.6.2019 z technických důvodů Stáj Salma uzavřena pro veřejnost!

31.5.2019 v pravé poledne se i Bětynce narodilo krásné oslátko. Je to kluk a říkáme mu Orin. Přijďte se na naše dva nové přírůstky podívat.

Kozlíček Sam

23.05.2019

V neděli 19.5.2019 ráno se kozičce Sáře narodilo naše letošní poslední kůzlátko. Je to kozí kluk a říkáme mu Sam. Sam neměl úplně jednoduchý příchod na svět a od narození ho moc neposlouchají nožičky. Asi si prostě u maminky v bříšku nevybral tu nejlepší polohu. A tak od neděle zachraňujeme kozlika Samika :-) Přes den je u maminky,pravidelně k němu...

Ahoooj lidi, jmenuji se Balů a jsem prý krásná oslí holčička. Narodila jsem se v pátek 17.5.2019 osličce Borince. Děkuji moc tetě Alici a všem ostatním lidičkám, kteří mě pomohly na svět 😘
A pokud mě chcete poznat osobně, přijďte se na mě podívat :-)

1.máj, lásky čas....
Počítá se i láska k přírodě a ke všemu živému?
Pokud ano tak zde máte příběh Strakapouda, který snad bude mít šťastný konec díky lidem, kterým nebyl lhostejný.....

Středa 17.4. otevřeno pro veřejnost od 15 do 17 hod.
Kromě našich zvířátek se můžete těšit na spousty velikonoční tvoření. Budeme malovat velikonoční odlitky ze sádry, tvořit travňáky, velikonoční zajíčky.
Přijďte si užít začátek velikonočních prázdnin!
Těšíme se na Vás!